Polgármesteri Kabinet

Polgármesteri személyi titkárság

Telefon: +36 1 458-3013
E-mail: hivatal@budavar.hu

Botlikné Szabó Andrea titkársági ügyintéző
Telefon: +36 1 458-3014
E-mail: szabo.andrea@budavar.hu

Pásztor Katalin személyi titkár
Telefon: +36 1 458-3013
E-mail: pasztor.katalin@budavar.hu 

Dr. Nagy Gábor Tamás polgármester fogadóórájára bejelentkezés a témakör megjelölésével a +36 1-458-3013 telefonszámon, a polgarmester@budavar.hu levelezési címen vagy személyesen a Hivatal Ügyfélszolgálati Irodájában (1014 Budapest, Kapisztrán tér 1., földszint)

Munkatársak:

Beczner Barbara kabinetvezető
Telefon: +36 1 458-3040
Fax: +36 1 458-3082
E-mail: beczner.barbara@budavar.hu

Lantos Melinda sajtófőnök
Telefon: +36 1 458-3077
E-mail: sajto@budavar.hu

Mezei Adrienn titkársági ügyintéző
Telefon: +36 1 458-3085
E-mail: mezei.adrienn@budavar.hu 

Marczinka Liza rendezvényi referens
Telefon: +36 1 458-3140
E-mail: marczinka.liza@budavar.hu 

Horváth Fanni rendezvényi referens
Telefon: +36 1 458-3063
E-mail: horvath.fanni@budavar.hu 

Bauer Eszter rendezvényi referens
Telefon: +36 20 363-0577
E-mai: bauer.eszter@budavar.hu 

Incze Ildikó rendezvényi referens
Telefon:+36 1 214-4450
E-mail: incze.ildiko@budavar.hu

Zombori Andrea művelődési referens
Telefon: +36 1 458-3032
E-mail: zombori.andrea@budavar.hu

Facskó Györgyi turisztikai referens
Telefon: +36 1 458-3038
E-mail: facsko.gyorgyi@budavar.hu